Вироби представлені у крамниці є виробами унікальними, неповторними, оригінальними, якісними. В них вкладено душу, вони мають свою власну історію. Бо що б людина не робила в своєму житті, вона вкладає в цю роботу свою енергетику. Так і з рукотворами - від них віє особливою магією, особливою енергією. Додам неповторною енергією, адже два однакові вироби здатна виготовити тільки машина, але не Майстер. Тому ручну роботу неможливо повторити. Майстер стає провідником, відтворює побачене через призму своєї душі. Такі вироби живуть своїм життям, самі вимагаючи від Майстра саме того, що їм потрібне для втілення. Можна навіть сказати, що вони самі створюють себе.

Чому ікони?

Ікона не є портретом, ікона є Обличчям. Вікном між небом і землею. Зустріччю та Присутністю, Близькістю, Світлом – бо малюють її золотом, що символізує світло. Час нищить речі, але не ікони - час обдаровує їх містикою, таємничістю і смутком... Такі ікони називають чудотворними.Тобто такими, що чудо творять. 

  
А що таке чудо?

Щось, що не вміщається в нашу звичну буденність, чого неможливо пояснити наявним багажем наших знань. Для одних чудеса – це вигадки, для інших – прояв Господньої милості. До явищ, яких наука не в стані пояснити, належить і дивний вплив на людину чудотворних образів. І щоб нам не казала наука (чи про що наука нам мовчить), люди здавна молились перед іконами, плакали, втішалися, відпочивали душею і знаходили в спілкуванні з ними полегшення. 

Design by rolety